Kabel światłowodowy

RS Components spełnia najwyższe standardy B2B, co oznacza, że mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wszystkich oferowanych przez nas produktów z kategorii kabel światłowodowy. Dzięki nam mogą Państwo łatwo znaleźć produkt, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, ponieważ oferujemy nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także możliwość jego szybkiego przeglądania na naszej stronie internetowej. Nasz szeroki asortyment to nie tylko artykuły skatalogowane w sekcji kabel sieciowy i komunikacyjny. Oprócz nich mogą Państwo także zamówić inne artykuły z grupy elektryka, automatyka i kable. Zamówienia mogą Państwo składać za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie lub faksem. Niezależnie od wybranej metody składania zamówienia zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę klienta oraz błyskawiczną dostawę zakupionych produktów.

...
Zobacz więcej Zobacz mniej

Filtry

Wyświetlono 1 - 20 z 786 produktów
Ilość wyświetleń
Opis Cena Długość Tryb propagacji Z zakończeniem / bez zakończenia Złącze A Złącze B Średnica rdzenia Liczba rdzeni Kolor koszulki Konstrukcja kabla
Nr art. RS 738-8483
ProducentRS PRO
314,13 zł
za szt.
Sztuki
50m Wielomodowy Z zakończeniem ST ST 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 290-8861
ProducentRS PRO
3 590,62 zł
rolka 500 m
Rolka (-i)
500m Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 0.0625mm 4 Czarny -
Nr art. RS 123-5710
ProducentRS PRO
5 941,73 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 8.9mm 24 Czarny Ścisła tuba
Nr art. RS 536-7140
ProducentRS PRO
103,44 zł
za szt.
Sztuki
2m Wielomodowy Z zakończeniem LC LC 50/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 123-5717
ProducentRS PRO
1 907,31 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 6.5mm 8 Czarny Swobodna tuba
Nr art. RS 135-648
ProducentRS PRO
94,67 zł
za szt.
Sztuki
10m Jednomodowy Z zakończeniem LC LC 9/125µm - Żółty -
Nr art. RS 738-8515
ProducentRS PRO
280,93 zł
za szt.
Sztuki
50m Wielomodowy Z zakończeniem SC SC 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 738-8546
ProducentRS PRO
204,93 zł
za szt.
Sztuki
2m Jednomodowy Z zakończeniem E2000 E2000 9/125µm - Żółty -
Nr art. RS 536-6715
ProducentRS PRO
79,53 zł
za szt.
Sztuki
1m Jednomodowy Z zakończeniem SC SC 9/125µm - Żółty -
Nr art. RS 738-8506
ProducentRS PRO
162,53 zł
za szt.
Sztuki
25m OM1 Wielomodowy Z zakończeniem SC SC 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 536-8418
ProducentRS PRO
160,33 zł
za szt.
Sztuki
3m Jednomodowy Z zakończeniem E2000 LC 9/125µm - Żółty -
Nr art. RS 536-7156
ProducentRS PRO
96,81 zł
za szt.
Sztuki
1m Wielomodowy Z zakończeniem LC LC 50/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 123-5725
ProducentRS PRO
3 831,91 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 8.5mm 12 Czarny Zbrojony
Nr art. RS 738-8489
ProducentRS PRO
242,61 zł
za szt.
Sztuki
30m Wielomodowy Z zakończeniem ST ST 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 123-5713
ProducentRS PRO
2 990,05 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 8.9mm 24 Czarny Ścisła tuba
Nr art. RS 536-8648
ProducentRS PRO
16,74 zł
za szt.
Sztuki
1m Wielomodowy Z zakończeniem ST Przewód wielożyłowy 50/125µm - Pomarańczowy/Biały -
Nr art. RS 123-5708
ProducentRS PRO
2 054,79 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 5.8mm 8 Czarny Ścisła tuba
Nr art. RS 738-8502
ProducentRS PRO
1 202,79 zł
za szt.
Sztuki
100m Wielomodowy Z zakończeniem ST ST 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 425-8562
ProducentRS PRO
482,93 zł
za szt.
Sztuki
2m Wielomodowy Z zakończeniem SMA SMA 0.2mm - - -
Nr art. RS 738-8486
ProducentRS PRO
209,54 zł
za szt.
Sztuki
25m Wielomodowy Z zakończeniem ST ST 62.5/125µm - Pomarańczowy -