Kabel światłowodowy

RS Components spełnia najwyższe standardy B2B, co oznacza, że mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wszystkich oferowanych przez nas produktów z kategorii kabel światłowodowy. Dzięki nam mogą Państwo łatwo znaleźć produkt, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, ponieważ oferujemy nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także możliwość jego szybkiego przeglądania na naszej stronie internetowej. Nasz szeroki asortyment to nie tylko artykuły skatalogowane w sekcji kabel sieciowy i komunikacyjny. Oprócz nich mogą Państwo także zamówić inne artykuły z grupy elektryka, automatyka i kable. Zamówienia mogą Państwo składać za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie lub faksem. Niezależnie od wybranej metody składania zamówienia zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę klienta oraz błyskawiczną dostawę zakupionych produktów.

...
Zobacz więcej Zobacz mniej

Filtry

Wyświetlono 1 - 20 z 796 produktów
Ilość wyświetleń
Opis Cena Długość Tryb propagacji Z zakończeniem / bez zakończenia Złącze A Złącze B Średnica rdzenia Liczba rdzeni Kolor koszulki Konstrukcja kabla
Nr art. RS 451-039
Nr części producentaHFBR-RUS500Z
ProducentBroadcom
1 105,66 zł
za szt.
Sztuki
500m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 1mm 1 Czarny Simplex
Nr art. RS 451-035
Nr części producentaHFBR-RUS100Z
ProducentBroadcom
266,05 zł
za szt.
Sztuki
100m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 1mm 1 Czarny Simplex
Nr art. RS 801-9279
Nr części producentaHFBR-EUD500Z
ProducentBroadcom
2 401,83 zł
za szt.
Sztuki
500m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 1.06mm 2 Czarny Duplex
Nr art. RS 738-8483
ProducentRS PRO
304,98 zł
za szt.
Sztuki
50m Wielomodowy Z zakończeniem ST ST 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 818-8877
Nr części producentaHFBR-RUD100Z
ProducentBroadcom
569,83 zł
za szt.
Sztuki
100m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 1060µm 2 Czarny Duplex
Nr art. RS 910-7078
Nr części producentaHFBR-EUS500Z
ProducentBroadcom
1 737,51 zł
za szt.
Sztuki
500m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 1.06mm 1 Czarny Simplex
Nr art. RS 290-8861
ProducentRS PRO
3 590,62 zł
rolka 500 m
Rolka (-i)
500m Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 0.0625mm 4 Czarny -
Nr art. RS 755-9944
Nr części producentaHFBR-RUD500Z
ProducentBroadcom
2 346,10 zł
za szt.
Sztuki
500m Jednomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 1.06mm 2 Czarny Duplex
Nr art. RS 871-9840
Nr części producenta5504971-1
ProducentCOMMSCOPE
1 260,87 zł
za opak. z 10 szt.
Opakowanie (-a)
1.01m Wielomodowy Z zakończeniem SC SC - 2 Pomarańczowy -
Nr art. RS 424-2933
Nr części producenta91.9L.872.00200
300,77 zł
za szt.
Sztuki
2m Jednomodowy Z zakończeniem LC SC 9/125µm - Żółty -
Nr art. RS 123-5717
ProducentRS PRO
1 907,31 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 6.5mm 8 Czarny Swobodna tuba
Nr art. RS 123-5710
ProducentRS PRO
5 941,73 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 8.9mm 24 Czarny Ścisła tuba
Nr art. RS 536-7140
ProducentRS PRO
100,43 zł
za szt.
Sztuki
2m Wielomodowy Z zakończeniem LC LC 50/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 123-5724
ProducentRS PRO
4 258,18 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM1 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 8.5mm 12 Czarny Zbrojony
Nr art. RS 882-8979
Nr części producentaMIKROE-1471
ProducentMikroElektronika
7,64 zł
za szt.
Sztuki
1m Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia - 2 Czarny -
Nr art. RS 536-6715
ProducentRS PRO
77,21 zł
za szt.
Sztuki
1m Jednomodowy Z zakończeniem SC SC 9/125µm - Żółty -
Nr art. RS 755-9953
Nr części producentaHFBR-RLS001Z
ProducentBroadcom
21,93 zł
za szt.
Sztuki
1m Jednomodowy Z zakończeniem HFBR-RL HFBR-RL 1.06mm - Czarny -
Nr art. RS 738-8502
ProducentRS PRO
1 167,76 zł
za szt.
Sztuki
100m Wielomodowy Z zakończeniem ST ST 62.5/125µm - Pomarańczowy -
Nr art. RS 121-4221
ProducentRS PRO
100,61 zł
za szt.
Sztuki
2m Jednomodowy Z zakończeniem LC Pigtail 900µm - - -
Nr art. RS 123-5708
ProducentRS PRO
2 054,79 zł
rolka 250 m
Rolka (-i)
250m OM3 Wielomodowy Bez zakończenia Bez zakończenia Bez zakończenia 5.8mm 8 Czarny Ścisła tuba