Wiązka kablowa, Zespół kablowy, 5m

Dane techniczne
Atesty i certyfikaty
Zgodne z RoHS
Kraj pochodzenia: US
Szczegółowe dane produktu

TE Connectivity MPO - zespoły kabli światłowodowych

Zespoły kabli światłowodowych MPO, które obejmują wersje z konfiguracjami MPO CXP, które są zgodne z modułami transceiverów CXP i konfiguracjami MPO QSFP, które są zgodne z transliterami QSFP. Te zespoły kabli światłowodowych MPO mają zatrzaskiwane zatrzaski oraz elastyczną, okrągłą kurtkę zewnętrzną OFNP (zbiornik ciśnieniowy) (numer magazynowy 788-4555 jest wyposażony w płaszcz LSZH), który ułatwia instalację i prowadzenie kabli. Typowe zastosowania dla tych światłowodowych modułów MPO obejmują przełączniki, routery, adaptery magistrali hosta, pamięć masową przedsiębiorstwa, dużą gęstość, szybkie wejścia/wyjścia i połączenia wielokanałowe. Konfiguracja kabli jest następująca
Numer magazynowy 782-5660 to zestaw kabli światłowodowych CXP MPO 24 (f) do CXP MPO 24 (f) (bez pinów) z typem światłowodu OM3 50/125 μm
Numer magazynowy 782-5663 jest światłowodem CXP MPO 24 (f) (bez pinów) do zespołu kabla połączeniowego LC duplex z włóknem typu OM3 50/125 μm
Numer ewidencyjny 782-5840 to kabel światłowodowy CXP MPO 24 (f) (bez pinów) do 3 x 8 światłowodów QSFP+ MPO (f) (bez pinów) z typem światłowodu OM3 50/125 μm
Numer akcji 788-4552 to światłowód MPO 12 (f) do światłowodu MPO 12 (f) (bez pinów) zespół kabli o odwróconej ścieżce 10 Gig ze światłowodem OM3 50/125 μm
Numer magazynowy 788-4555 to światłowód QSFP MPO 8 (bez pinów) do zespołu kabla połączeniowego LC z kablem połączeniowym, z światłowodem OM3 50/125 μm

Normy

Przetestowany na zgodność ze standardem Telecordia GR-1435
Złącza zgodne ze standardami IEC 61754-7 i TIA/EIA 604-5

Dane techniczne
Atrybut Parametr
Typ akcesorium Zespół kablowy
Długość 5m
Zapas chwilowo wyczerpany — zamówienie oczekujące na wysłanie w dniu 12.11.2020, dostawa w ciągu 2 dni roboczych. UWAGA: Dostawa może potrwać o 1 dzień roboczy dłużej w zależności od miejsca doręczenia
Cena za szt.
1 141,52
(bez VAT)
1 404,07
(z VAT)
Sztuki
Per unit
1 - 9
1 141,52 zł
10 - 24
1 086,16 zł
25 - 49
1 057,56 zł
50 - 149
1 030,48 zł
150 +
1 004,68 zł
Wysyłka standardowa