Adaptery światłowodowe

RS Components gwarantuje klientom, że składając zamówienie online na www.rspoland.com, kupują produkty najwyższej jakości, które spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Nasza firma słynie też z profesjonalnej obsługi klienta. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów z kategorii Adaptery światłowodowe, a także innych artykułów z działów Przesyłanie danych/światłowody i Złącza, jesteśmy najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem na rynku. Oferujemy szybką dostawę, dzięki czemu zamówione produkty z kategorii Adaptery światłowodowe docierają do Państwa właśnie wtedy, gdy ich Państwo potrzebują. Oferta RS Components w zakresie produktów z grupy Elektronika, zasilacze i złącza jest o wiele szersza i obejmuje znacznie więcej niż tylko różnego rodzaju artykuły elektryczne i przemysłowe z kategorii Adaptery światłowodowe. Na naszej stronie internetowej mogą zapoznać się Państwo z pełną ofertą towarów z grupy Elektronika, zasilacze i złącza, dostępnych w ramach takich działów jak: Złącza i Przesyłanie danych/światłowody. Naszym Klientom oferujemy ekspresową przesyłkę tych produktów z kategorii Adaptery światłowodowe, które dostępne są w magazynach w chwili składania zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas artykuły z kategorii Adaptery światłowodowe miały najwyższą jakość i spełniały wszystkie standardy bezpieczeństwa. Udostępniamy dokładne dane techniczne na temat wszystkich produktów z sekcji Przesyłanie danych/światłowody, tak by przed zakupem mogli Państwo sprawdzić, czy konkretny artykuł spełnia Państwa oczekiwania. W sprzedaży online znajdują się dziesiątki produktów z kategorii Adaptery światłowodowe. RS ułatwia Państwu szybkie złożenie zamówienia przez internet, umożliwiając sortowanie artykułów z kategorii Adaptery światłowodowe według nazwy, ceny, marki, producenta czy dostępności w magazynie. Dzięki szczegółowym opisom naszych produktów mogą Państwo z łatwością znaleźć taki komponent, który będzie spełniać wszystkie Państwa oczekiwania.

...
Zobacz więcej Zobacz mniej

Filtry

Wyświetlono 1 - 20 z 94 produktów
Ilość wyświetleń
Opis Cena Typ złącza Jednotrybowe/wielotrybowe Simplex/duplex Rozmiar włókna Maksymalna średnica kabla Kolor Straty po włączeniu do linii Materiał obudowy Typ złącza A Typ złącza B Numer serii Seria
Nr art. RS 738-8530
ProducentRS PRO
95,68 zł
za szt.
Sztuki
E2000 do E2000 Jednomodowy Simplex - - Zielony - - E2000 E2000 - -
Nr art. RS 536-7960
ProducentRS PRO
83,52 zł
za szt.
Sztuki
LC do LC Jednomodowy - - - Niebieski - Ceramika LC LC - -
Nr art. RS 309-7681
Nr części producentaUN1373B
ProducentNiebuhr
685,27 zł
za szt.
Sztuki
- - - 50/125 μm, 62.5/125 μm, 1000 μm - - - - Złącze D-Sub 9-stykowe Złącze D-Sub 9-stykowe - -
Nr art. RS 164-7480
Nr części producenta504021-1
ProducentCOMMSCOPE
10,37 zł
za szt. (w opak. á 10)
Sztuki
ST do ST Jednomodowy, Wielomodowy - - 7mm Srebrny - Cynk ST ST - -
Nr art. RS 830-0070
ProducentRS PRO
14,39 zł
za szt.
Sztuki
Złącze optyczne Jack - - - 8mm Czarny ≤ 2dB PCW Toslink Optyczne 3,5 mm FM65 FM
Nr art. RS 493-6672
Nr części producenta504021-1
ProducentCOMMSCOPE
10,61 zł
za szt.
Sztuki
ST do ST Jednomodowy, Wielomodowy - - 7mm Srebrny - Cynk ST ST - -
Nr art. RS 121-3951
ProducentRS PRO
11,77 zł
za szt.
Sztuki
FC do FC Wielomodowy - - - - 0.15dB Metal FC FC - -
Nr art. RS 536-7639
ProducentRS PRO
20,07 zł
za szt.
Sztuki
MTRJ do MTRJ Wielomodowy - - - Czarny - Brąz fosforowy MTJR MTJR - -
Nr art. RS 422-6010
ProducentRS PRO
15,76 zł
za szt.
Sztuki
ST do ST Wielomodowy - - - - - Metal ST ST - -
Nr art. RS 178-3034
Nr części producentaHFBR-4505Z
ProducentBroadcom
2,86 zł
za szt. (w opak. á 500)
Sztuki
POF do POF - Simplex - - Szary - - POF POF - -
Nr art. RS 536-7768
ProducentRS PRO
9,99 zł
za szt.
Sztuki
ST do ST Wielomodowy Simplex - 7mm Czarny - Brąz fosforowy ST ST - -
Nr art. RS 751-1481
Nr części producentaHFBR-4505Z
ProducentBroadcom
6,75 zł
za szt. (opak. á 2)
Sztuki
POF do POF - Simplex - - Szary - - POF POF - -
Nr art. RS 458-960
Nr części producenta905-120-5016
ProducentAmphenol
57,57 zł
za szt.
Sztuki
Koncentryczny - - - - Srebrny - - Koncentryczne Koncentryczne - SMA
Nr art. RS 536-7752
ProducentRS PRO
10,03 zł
za szt.
Sztuki
ST do ST Jednomodowy Simplex - - - 0.1dB Ceramika ST ST - -
Nr art. RS 238-3385
Nr części producenta953 122 5003
ProducentAmphenol
36,72 zł
za szt.
Sztuki
- - - - - - - Metal - - - -
Nr art. RS 773-8840
Nr części producentaNAO4SW-A
ProducentNeutrik
1 144,12 zł
za szt.
Sztuki
PC do PC Jednomodowy Simplex - - Niebieski - - PC PC - -
Nr art. RS 536-7550
ProducentRS PRO
17,32 zł
za szt.
Sztuki
SC do SC Jednomodowy Duplex - - Zielony - Ceramika SC SC - -
Nr art. RS 536-7566
ProducentRS PRO
10,61 zł
za szt.
Sztuki
SC do SC Jednomodowy Simplex - - Niebieski - Ceramika SC SC - -
Nr art. RS 536-7617
ProducentRS PRO
57,59 zł
za szt.
Sztuki
LC do LC Jednomodowy Duplex - - Niebieski 0.1dB Ceramika LC LC - -
Nr art. RS 878-2463
Nr części producentaJ68071A0001
ProducentTelegartner
164,69 zł
za szt.
Sztuki
LC do LC Jednomodowy Duplex - - - 0.5dB Mosiądz LC LC - TOC