Złącza światłowodowe

Wyjątkowo szeroka oferta części elektronicznych, którą znajdą Państwo na stronie RS Components zawiera tysiące produktów z działu Złącza, podzielonego na takie sekcje, jak: Złącza audio, video, Złącza komputerowe i Złącza światłowodowe. Posiadamy najwyższej jakości asortyment artykułów z kategorii Złącza światłowodowe, jaki dostępny jest na rynku. Oferujemy również tysiące innych uznanych produktów z sekcji Przesyłanie danych/światłowody. Dostarczamy je firmom i inżynierom na całym świecie, gwarantując nie tylko wysoką jakość towaru, ale także profesjonalną obsługę klienta. RS Components spełnia najwyższe standardy B2B, co oznacza, że mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wszystkich oferowanych przez nas produktów z kategorii Złącza światłowodowe. Dzięki nam mogą Państwo łatwo znaleźć produkt, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, ponieważ oferujemy nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także możliwość jego szybkiego przeglądania na naszej stronie internetowej. Naszym Klientom oferujemy ekspresową dostawę zamówionych produktów z kategorii Złącza światłowodowe. Niezależnie od tego, czy kupują Państwo produkt w ilościach hurtowych, czy potrzebna jest Państwu jedna sztuka, zapewniamy, że towar z kategorii Złącza światłowodowe zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni lub nawet na następny dzień, jeśli zamówienie jest wyjątkowo pilne. Oprócz artykułów z sekcji Złącza światłowodowe mogą Państwo zamówić także inne produkty z grupy Elektronika, zasilacze i złącza. W skład naszej oferty artykułów z grupy Elektronika, zasilacze i złącza wchodzą m.in. części z działów Złącza i Złącza. Wszystkie zamówione produkty dostarczamy Państwu w sposób błyskawiczny i profesjonalny.

...
Zobacz więcej Zobacz mniej

Filtry

Wyświetlono 81 - 100 z 222 produktów
Ilość wyświetleń
Opis Cena Seria Typ złącza Wykończenie złącza Jednotrybowe/wielotrybowe Simplex/duplex Rozmiar włókna Straty po włączeniu do linii Średnica bufora Średnica koszulki Typ światłowodu Kolor Maksymalna temperatura robocza Minimalna temperatura robocza
Nr art. RS 121-4205
ProducentRS PRO
113,41 zł
za szt.
Sztuki
LC LC APC Jednomodowy Simplex 9/125µm ≤ 0.4dB 2 mm - - Zielony - -
Nr art. RS 121-4212
ProducentRS PRO
32,70 zł
za szt.
Sztuki
SC SC PC Wielomodowy Simplex 50/125µm 0.5dB 900µm - OM2 Beżowy - -
Nr art. RS 191-7998
Nr części producentaPXF6055AAA
ProducentBulgin
322,07 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 895-1300
Nr części producenta98LCS130-402
ProducentRosenberger
12,57 zł
za szt.
Sztuki
- LC APC Wielomodowy Simplex 62.5µm 0.15 (Low) dB, 0.3 (Standard) dB - - - Beżowy +85°C -40°C
Nr art. RS 191-8210
Nr części producentaPXF6055AAB
ProducentBulgin
392,41 zł
za szt.
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 167-2779
Nr części producenta944 601 5006
ProducentAmphenol
68,24 zł
za szt.
Sztuki
944 FC/PC - Jednomodowy - 126µm - - - - - +85°C -40°C
Nr art. RS 862-5691
Nr części producenta20100015211
ProducentHARTING
62,56 zł
za szt.
Sztuki
2010 SC - - - 1mm - - - Polymer Optical Fibre (POF) - - -
Nr art. RS 191-8017
Nr części producentaPXF6055CAA
ProducentBulgin
299,85 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 191-8167
Nr części producentaPXF6052A
ProducentBulgin
40,54 zł
za szt.
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 172-7326
ProducentRS PRO
94,62 zł
za szt.
Sztuki
- ST PC Jednomodowy Simplex 9/125µm 0.5dB 900µm - - - - -
Nr art. RS 144-6129
Nr części producenta5503692-1
ProducentCOMMSCOPE
128,09 zł
za szt.
Sztuki
LightCrimp SC UPC Wielomodowy Simplex 50/125µm - 900µm - Buffered Fibre Beżowy - -
Nr art. RS 191-8008
Nr części producentaPXF6055BAA
ProducentBulgin
299,85 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 622-6034
Nr części producenta6278079-2
ProducentCOMMSCOPE
147,90 zł
za szt.
Sztuki
LightCrimp Plus SC - Wielomodowy Simplex 50/125µm 0.2dB - - - Beżowy +85°C -40°C
Nr art. RS 110-9370
Nr części producenta09140064701
ProducentHARTING
51,28 zł
za szt.
Sztuki
Han-Modular LC - - - - - - - - Szary +85°C -40°C
Nr art. RS 916-0237
ProducentRS PRO
37,20 zł
za szt.
Sztuki
FT LC - Wielomodowy Duplex - - - - - Czarny - -
Nr art. RS 191-7996
Nr części producentaPXF6052AAA
ProducentBulgin
225,90 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 191-8163
Nr części producentaPXF6052AAA
ProducentBulgin
276,12 zł
za szt.
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 907-5646
ProducentRS PRO
20,14 zł
za szt.
Sztuki
FT SC - Jednomodowy Simplex - - - - - Czarny - -
Nr art. RS 771-0464
Nr części producentaNO2-4FDW-1-A
ProducentNeutrik
429,93 zł
za szt.
Sztuki
OpticalCON LC APC, PC Jednomodowy, Wielomodowy Duplex - 0.5dB - - - Czarny, Niebieski, Zielony +75°C -25°C
Nr art. RS 167-2757
Nr części producenta944 601 5010
ProducentAmphenol
52,35 zł
za szt.
Sztuki
944 FC/PC - Wielomodowy - 128µm - - - - - +85°C -40°C