Złącza światłowodowe

Wyjątkowo szeroka oferta części elektronicznych, którą znajdą Państwo na stronie RS Components zawiera tysiące produktów z działu Złącza, podzielonego na takie sekcje, jak: Złącza audio, video, Złącza komputerowe i Złącza światłowodowe. Posiadamy najwyższej jakości asortyment artykułów z kategorii Złącza światłowodowe, jaki dostępny jest na rynku. Oferujemy również tysiące innych uznanych produktów z sekcji Przesyłanie danych/światłowody. Dostarczamy je firmom i inżynierom na całym świecie, gwarantując nie tylko wysoką jakość towaru, ale także profesjonalną obsługę klienta. RS Components spełnia najwyższe standardy B2B, co oznacza, że mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wszystkich oferowanych przez nas produktów z kategorii Złącza światłowodowe. Dzięki nam mogą Państwo łatwo znaleźć produkt, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, ponieważ oferujemy nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także możliwość jego szybkiego przeglądania na naszej stronie internetowej. Naszym Klientom oferujemy ekspresową dostawę zamówionych produktów z kategorii Złącza światłowodowe. Niezależnie od tego, czy kupują Państwo produkt w ilościach hurtowych, czy potrzebna jest Państwu jedna sztuka, zapewniamy, że towar z kategorii Złącza światłowodowe zostanie dostarczony w ciągu dwóch dni lub nawet na następny dzień, jeśli zamówienie jest wyjątkowo pilne. Oprócz artykułów z sekcji Złącza światłowodowe mogą Państwo zamówić także inne produkty z grupy Elektronika, zasilacze i złącza. W skład naszej oferty artykułów z grupy Elektronika, zasilacze i złącza wchodzą m.in. części z działów Złącza i Złącza. Wszystkie zamówione produkty dostarczamy Państwu w sposób błyskawiczny i profesjonalny.

...
Zobacz więcej Zobacz mniej

Filtry

Wyświetlono 61 - 80 z 222 produktów
Ilość wyświetleń
Opis Cena Seria Typ złącza Wykończenie złącza Jednotrybowe/wielotrybowe Simplex/duplex Rozmiar włókna Straty po włączeniu do linii Średnica bufora Średnica koszulki Typ światłowodu Kolor Maksymalna temperatura robocza Minimalna temperatura robocza
Nr art. RS 191-8010
Nr części producentaPXF6051BAB
ProducentBulgin
300,55 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 191-8221
Nr części producentaPXF6050AAA
ProducentBulgin
363,37 zł
za szt.
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 191-8169
Nr części producentaPXF6050CAB
ProducentBulgin
387,30 zł
za szt.
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 895-1268
Nr części producenta98 PS 302-126
ProducentRosenberger
135,02 zł
za szt.
Sztuki
- - - Jednomodowy - - 0.7dB - - - - +85°C -40°C
Nr art. RS 191-7985
Nr części producentaPXF6052A
ProducentBulgin
33,18 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 191-8016
Nr części producentaPXF6054CAA
ProducentBulgin
310,08 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 771-0464
Nr części producentaNO2-4FDW-1-A
ProducentNeutrik
429,93 zł
za szt.
Sztuki
OpticalCON LC APC, PC Jednomodowy, Wielomodowy Duplex - 0.5dB - - - Czarny, Niebieski, Zielony +75°C -25°C
Nr art. RS 176-8797
Nr części producentaPXF4051
ProducentBulgin
57,17 zł
za szt. (opak. á 5)
Sztuki
4000 LC - - Simplex - - 0.85mm - - Czarny +70°C -25°C
Nr art. RS 191-8021
Nr części producentaPXF6054CAB
ProducentBulgin
338,87 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 121-4220
ProducentRS PRO
69,44 zł
za szt.
Sztuki
LC LC PC Wielomodowy Simplex 50/125µm ≤ 0.4dB 900µm - OM3 Beżowy - -
Nr art. RS 862-5682
Nr części producenta20100013222
ProducentHARTING
79,08 zł
za szt.
Sztuki
2010 - - - - 1mm - - - Polymer Optical Fibre (POF) - - -
Nr art. RS 110-9373
Nr części producenta20101258211
ProducentHARTING
61,45 zł
za szt.
Sztuki
- LC - Wielomodowy - 50/125 μm, 62.2/125 μm - - 3mm - Biały - -
Nr art. RS 191-7988
Nr części producentaPXF6051B
ProducentBulgin
94,42 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 191-7983
Nr części producentaPXF6050A
ProducentBulgin
110,13 zł
za szt. (w opak. á 5)
Sztuki
6000 - - - - - - - - - - - -
Nr art. RS 164-7502
Nr części producenta5492643-1
ProducentCOMMSCOPE
66,99 zł
za szt. (w opak. á 10)
Sztuki
LightCrimp Plus SC - Wielomodowy Simplex 62.5/125µm 0.2dB - - - Beżowy +85°C -40°C
Nr art. RS 121-4218
ProducentRS PRO
69,44 zł
za szt.
Sztuki
LC LC PC Wielomodowy Simplex 50mm ≤ 0.4dB 900µm - OM2 Beżowy - -
Nr art. RS 862-5698
Nr części producenta20101255220
ProducentHARTING
71,13 zł
za szt.
Sztuki
2010 SC - Jednomodowy - 9/125µm - - - - - - -
Nr art. RS 110-9370
Nr części producenta09140064701
ProducentHARTING
51,28 zł
za szt.
Sztuki
Han-Modular LC - - - - - - - - Szary +85°C -40°C
Nr art. RS 862-5691
Nr części producenta20100015211
ProducentHARTING
65,09 zł
za szt.
Sztuki
2010 SC - - - 1mm - - - Polymer Optical Fibre (POF) - - -
Nr art. RS 878-2485
Nr części producentaJ68070A0005
ProducentTelegartner
255,62 zł
za szt.
Sztuki
TOC MPO, MTP APC Jednomodowy - - 0.7dB - 4 9.5mm - - +85°C -40°C