Bateria AA Duracell Procell 1.5 V Alkaliczne 3.112 Ah AA Intense
- Nr art. RS:
- 214-5249
- Nr części producenta:
- 5000394136878
- Producent:
- Duracell Procell
Suma częściowa (1 tacka po 638 sztuk/i)*
2 448,91 zł
(bez VAT)
3 012,16 zł
(z VAT)
DARMOWA wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 330,00 zł
W magazynie
- 5 szt. do wysyłki z innej lokalizacji
Potrzebujesz więcej? Wprowadź ilość, kliknij „Sprawdź daty dostawy” dla szczegółów dostawy.
Tacka (-i) | Za Tackę | Za jednostkę* |
|---|---|---|
| 1 + | 2 448,91 zł | 3,838 zł |
*cena orientacyjna
- Nr art. RS:
- 214-5249
- Nr części producenta:
- 5000394136878
- Producent:
- Duracell Procell
Specyfikacje
Informacje techniczne
Atesty i certyfikaty
Szczegółowe dane produktu
Znajdź produkty o zbliżonych parametrach, wybierając jeden lub więcej atrybutów.
Zaznacz wszystkie | Atrybut | Wartość |
|---|---|---|
| Marka | Duracell Procell | |
| Seria | Intense | |
| Typ produktu | Bateria AA | |
| Chemia | Alkaliczne | |
| Napięcie znamionowe | 1.5V | |
| Pojemność baterii | 3.112Ah | |
| Rozmiar baterii | AA | |
| Kod IEC | LR6 | |
| Liczba akumulatorów | 638 | |
| Typ zakończenia | Płaskie | |
| Masa | 24.3g | |
| Wysokość | 50.5mm | |
| Normy/Zatwierdzenia | ANSI, IEC | |
| Średnica | 14.50mm | |
| Zaznacz wszystkie | ||
|---|---|---|
Marka Duracell Procell | ||
Seria Intense | ||
Typ produktu Bateria AA | ||
Chemia Alkaliczne | ||
Napięcie znamionowe 1.5V | ||
Pojemność baterii 3.112Ah | ||
Rozmiar baterii AA | ||
Kod IEC LR6 | ||
Liczba akumulatorów 638 | ||
Typ zakończenia Płaskie | ||
Masa 24.3g | ||
Wysokość 50.5mm | ||
Normy/Zatwierdzenia ANSI, IEC | ||
Średnica 14.50mm | ||
Zwolniony
Akumulator AA serii Duracell Intense, napięcie znamionowe 1,5 V, pojemność akumulatora 3,112 Ah - 5000394136878
Ta bateria AA zasila prąd 1,5 V do przenośnych urządzeń elektronicznych i urządzeń przemysłowych, wykorzystując chemię alkaliczną z elektrochemią cynkową/dwutlenek manganu. Jest przeznaczony do ciągłych i impulsowych obciążeń w typowych warunkach otoczenia i spełnia uznane międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa. Ogniwo nadaje się do zastosowań, w których wymagane jest stałe dostarczanie napięcia i przewidywalne zachowanie rozładowania.
Cechy i zalety:
• Pojemność 3.112 Ah zapewnia dłuższy czas pracy przy ciągłych obciążeniach
• Impedancja AC 68 mΩ zapewnia stabilną wydajność przy częstotliwości 1 kHz
• Płaskie zakończenie zapewnia bezpieczny kontakt w uchwytach baterii
• Zakres roboczy od -20°C do 54°C umożliwia użytkowanie w różnych środowiskach
• masa 24,3 g zapewnia przewidywalny ciężar przy równoważeniu urządzenia
• Impedancja AC 68 mΩ zapewnia stabilną wydajność przy częstotliwości 1 kHz
• Płaskie zakończenie zapewnia bezpieczny kontakt w uchwytach baterii
• Zakres roboczy od -20°C do 54°C umożliwia użytkowanie w różnych środowiskach
• masa 24,3 g zapewnia przewidywalny ciężar przy równoważeniu urządzenia
Zastosowania
• Odpowiednie do urządzeń medycznych wymagających stałego zasilania
• Używany z kamerami bezpieczeństwa do długotrwałego nadzoru
• Idealne do elektronicznych zamków drzwi wymagających niezawodnego zasilania przełączania
• Może być używany do dozowników mydła z przerywanymi cyklami ściągania
• Służy do silnikowych systemów sterowania żaluzjami okiennymi/osłony
• Używany z kamerami bezpieczeństwa do długotrwałego nadzoru
• Idealne do elektronicznych zamków drzwi wymagających niezawodnego zasilania przełączania
• Może być używany do dozowników mydła z przerywanymi cyklami ściągania
• Służy do silnikowych systemów sterowania żaluzjami okiennymi/osłony
Jakie warunki przechowywania należy przestrzegać, aby zachować pojemność?
Ogniwa należy przechowywać w chłodnym, suchym, wentylowanym miejscu w temperaturze od 5°C do 30°C, aby ograniczyć samorozładowanie i zachować dostarczaną pojemność.
Jak temperatura wpływa na zachowanie rozładowywania?
Niższe temperatury zmniejszają liczbę dostępnych godzin pracy
krzywe wydajności pokazują skrócenie czasu pracy w warunkach poniżej zera w porównaniu z 21°C.
Jakie normy i homologacje mają zastosowanie do tego ogniwa?
Jest zgodny z normami bezpieczeństwa IEC i ANSI oraz spełnia certyfikaty systemu zarządzania środowiskiem i jakością.
Jakie właściwości elektryczne decydują o przydatności do urządzeń o dużym natężeniu prądu?
Pojemność znamionowa przy ciągłym natężeniu 25 mA z odcięciem 0,8 V i niska impedancja AC wskazują na zdolność do umiarkowanych prądów ciągłych i impulsowych.
Jak wymiary mają znaczenie dla kompatybilności urządzenia?
Ogniwo jest zgodne z rozmiarami LR6/AA, dzięki czemu pasuje do standardowych komór AA o średnicy 14,5 mm i wysokości 50,5 mm.
Powiązane linki
- Bateria AA Duracell Procell 1.5 V Alkaliczne 3.112 Ah AA Intense
- Bateria AAA LR03 Alkaliczne 1.461 Ah Duracell Procell 1.5 V Intense
- Bateria AA Duracell Procell 1.5 V Alkaliczne AA Intense
- Bateria C 1.5 V 7.933 Ah Intense alkaliczna Duracell Procell LR14
- Duracell Procell Bateria D Alkaliczne LR20 1.5 V 1.56 Ah Intense
- Bateria AA Duracell Procell 1.5 V Alkaliczne 3.125 Ah AA Constant
- Duracell Procell Bateria D Alkaliczne D LR20 1.5 V 1.56 Ah Intense
- Bateria AAA LR03 Alkaliczne 1.222 Ah Duracell Procell 1.5 V Constant
