Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Skóra Z kołami RS PRO 115 kg
- Nr art. RS:
- 200-5623
- Producent:
- RS PRO
Suma częściowa (1 sztuka)*
947,55 zł
(bez VAT)
1 165,49 zł
(z VAT)
DARMOWA wysyłka dla zamówień o wartości powyżej 330,00 zł
W magazynie
- 31 szt. do wysyłki z innej lokalizacji
- Dodatkowe 24 szt. dostępne od 22 września 2026
Potrzebujesz więcej? Wprowadź ilość, kliknij „Sprawdź daty dostawy” dla szczegółów dostawy.
Produkty | Za jednostkę |
|---|---|
| 1 + | 947,55 zł |
*cena orientacyjna
- Nr art. RS:
- 200-5623
- Producent:
- RS PRO
Specyfikacje
Informacje techniczne
Atesty i certyfikaty
Szczegółowe dane produktu
Znajdź produkty o zbliżonych parametrach, wybierając jeden lub więcej atrybutów.
Zaznacz wszystkie | Atrybut | Wartość |
|---|---|---|
| Marka | RS PRO | |
| Typ produktu | Krzesło biurowe | |
| Typ krzesła | Fotel biurowy | |
| Z kołami | Tak | |
| Regulowany tył | Tak | |
| Regulowane ramiona | Nie | |
| Kolor | Czarny | |
| Materiał uszczelki | Skóra | |
| Regulowana wysokość | Tak | |
| Obciążalność | 115kg | |
| Maksymalna wysokość fotela | 60cm | |
| Minimalna wysokość fotela | 50cm | |
| Normy/Zatwierdzenia | No | |
| Zaznacz wszystkie | ||
|---|---|---|
Marka RS PRO | ||
Typ produktu Krzesło biurowe | ||
Typ krzesła Fotel biurowy | ||
Z kołami Tak | ||
Regulowany tył Tak | ||
Regulowane ramiona Nie | ||
Kolor Czarny | ||
Materiał uszczelki Skóra | ||
Regulowana wysokość Tak | ||
Obciążalność 115kg | ||
Maksymalna wysokość fotela 60cm | ||
Minimalna wysokość fotela 50cm | ||
Normy/Zatwierdzenia No | ||
Zwolniony
- Kraj pochodzenia:
- CN
Przewodniczący RS Pro Office
Przedstawiamy RS Pro Office, wysokiej jakości krzesło biurowe o wysokiej jakości, idealne do pracy w biurach i domach, zapewniając wygodne i ergonomiczne wsparcie przy biurku. Skórzane krzesło zostało zaprojektowane z myślą o ergonomii użytkownika, zapewniając optymalny komfort nawet przez 8 godzin, a także funkcje wykonawcze, takie jak regulacja wysokości podnoszenia podnośnika gazowego, funkcja pochylania oparcia i regulacja napięcia, co zapewnia większą funkcjonalność i elastyczność. Urządzenie jest łatwe w użyciu i ma neutralne kolory, dzięki czemu doskonale nadaje się do profesjonalnych zastosowań.
Charakterystyka i zalety:
Zastosowania:
Krzesła biurowe lub biurkowe to uniwersalne meble zaprojektowane i przeznaczone do użytku podczas pracy przy biurku lub stole, zapewniające miejsca siedzące. Są one często częścią wymagań dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby zapewnić użytkownikowi prawidłowe podparcie szyi, pleców i ARM podczas pracy na wysokości Top, chroniąc postawę użytkownika i unikając obrażeń ciała spowodowanych złym usiedzeniem. Dzięki temu tego typu krzesła zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii użytkownika, co zapewnia optymalny komfort, zwłaszcza w przypadku długotrwałego siedzenia, a także regulowane funkcje zapewniające użytkownikowi elastyczność. Krzesła biurowe i biurkowe to rodzaje mebli najczęściej używanych w:
Dlaczego RS Pro?
RS Pro to nasza oferta marek i oferuje szeroki wybór wysokiej jakości, atrakcyjnej oferty produktów. Każdy produkt RS Pro, zaufany przez inżynierów na całym świecie, został rygorystycznie przetestowany pod kątem zgodności z wymagającymi normami branżowymi. Otrzymuje on certyfikat RS Pro tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni swojej wyjątkowej jakości, co oznacza, że możesz być pewny.
Powiązane linki
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Skóra Z kołami RS PRO 115 kg
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Skóra Z kołami RS PRO 120 kg
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Szary Tkanina Z kołami RS PRO 115 kg
- Krzesło Fotel biurowy Czarny Skóra Z kołami RS PRO
- Krzesło Fotel biurowy Czarny Fałszywa skóra Z kołami RS PRO
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Siateczka, Z kołami RS PRO 150 kg
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Tkanina Z kołami RS PRO 110 kg
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Tkanina Z kołami RS PRO 120 kg
