Krzesło biurowe Krzesło biurowe Czarny Siateczka, Z kołami RS PRO 110 kg
- Nr art. RS:
- 889-682
- Producent:
- RS PRO
Suma częściowa (1 sztuka)*
1 117,86 zł
(bez VAT)
1 374,97 zł
(z VAT)
Informacje o zapasach są obecnie niedostępne - Sprawdź ponownie później
Produkty | Za jednostkę |
|---|---|
| 1 + | 1 117,86 zł |
*cena orientacyjna
- Nr art. RS:
- 889-682
- Producent:
- RS PRO
Specyfikacje
Informacje techniczne
Atesty i certyfikaty
Szczegółowe dane produktu
Znajdź produkty o zbliżonych parametrach, wybierając jeden lub więcej atrybutów.
Zaznacz wszystkie | Atrybut | Wartość |
|---|---|---|
| Marka | RS PRO | |
| Typ krzesła | Krzesło biurowe | |
| Typ produktu | Krzesło biurowe | |
| Z kołami | Tak | |
| Regulowany tył | Nie | |
| Regulowane ramiona | Nie | |
| Kolor | Czarny | |
| Regulowana wysokość | Tak | |
| Materiał uszczelki | Siateczka, | |
| Obciążalność | 110kg | |
| Maksymalna wysokość fotela | 560mm | |
| Minimalna wysokość fotela | 480mm | |
| Normy/Zatwierdzenia | No | |
| Zaznacz wszystkie | ||
|---|---|---|
Marka RS PRO | ||
Typ krzesła Krzesło biurowe | ||
Typ produktu Krzesło biurowe | ||
Z kołami Tak | ||
Regulowany tył Nie | ||
Regulowane ramiona Nie | ||
Kolor Czarny | ||
Regulowana wysokość Tak | ||
Materiał uszczelki Siateczka, | ||
Obciążalność 110kg | ||
Maksymalna wysokość fotela 560mm | ||
Minimalna wysokość fotela 480mm | ||
Normy/Zatwierdzenia No | ||
Zwolniony
- Kraj pochodzenia:
- CN
Krzesło biurowe RS PRO oferuje nowoczesny design zapewniający wygodne siedzenie w biurze, wyposażone w wysokie oparcie i oddychające materiały zwiększające komfort przez cały dzień.
Konturowany oparcie z siatki zapewnia podparcie lędźwiowe
Oddychający materiał siedzenia zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania
Wytrzymałe podłokietniki zapewniają dodatkowe podparcie dla użytkownika
Mechanizm podnoszenia gazu umożliwia łatwą regulację wysokości siedzenia
Funkcja przeklinania z napięciem pochylenia dostosowana do osobistych preferencji
Powiązane linki
- Krzesło biurowe Krzesło biurowe Czarny Z kołami RS PRO 90 kg
- Krzesło biurowe Krzesło biurowe Szary Siateczka, Z kołami RS PRO 150 kg
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Siateczka, Z kołami RS PRO 150 kg
- Krzesło biurowe Krzesło biurowe Czarny Skóra Z kołami RS PRO 110 kg
- Krzesło biurowe Fotel biurowy Czarny Tkanina Z kołami RS PRO 110 kg
- Krzesło biurowe Krzesło biurowe Czarny Poliuretan, Z kołami RS PRO 120 kg
- Krzesło biurowe Krzesło biurowe Czarny Pianka Z kołami RS PRO 200 kg
- Krzesło biurowe Krzesło biurowe Czarny Pianka Z kołami RS PRO 120 kg
