Siemens

Wyświetlacze i optoelektronika

Wyświetlono 1 - 20 z 28 produktów
Porównaj wybrane produkty 0/8
Wyświetl jako:
Cena
(netto / bez podatku VAT)
Opis
Informacje o produkcie
  • 266,88 złza szt.
  • 1 624,87 złza szt.
Wyświetlacz diodowy LED 7-segmentowy 4-znakowy, Czerwony Siemens
  • Typ wyświetlaczaLED
  • Liczba znaków4
  • Kolory diod LEDCzerwony
  • Liczba segmentów7
  • Typ montażuMontaż na panelu
Podobne produkty w kategorii Wyświetlacze LED
  • 485,29 złza szt.
  • 502,13 złza szt.
  • 151,05 złza szt.
  • 571,53 złza szt.
Dioda światła widzialnego LED LED 50mm, niebieska 230V 8WD Siemens
  • Napięcie znamionowe230V
  • Barwa światła wyjściowegoNiebieski
  • Rozmiar otworu montażowego50mm
  • Typ lampyLED
  • Seria8WD
Podobne produkty w kategorii Wskaźniki
  • 204,63 złza szt.
  • 214,32 złza szt.
  • 93,57 złza szt.
  • 93,57 złza szt.
  • 289,84 złza szt.
  • 122,72 złza opak. z 5 szt.
  • 944,04 złza szt.
Transceiver światłowodowy, SFP, 1000Mbps, 850nm, 850nm, Siemens
  • Maksymalna szybkość transmisji danych1000Mbps
  • Kształt złączaKwadrat
  • Liczba styków1
  • Typ złączaSFP
  • Szczytowa długość fali nadajnika850nm
Podobne produkty w kategorii Nadajniki/Odbiorniki światłowodowe
  • 107,73 złza szt.
  • 327,61 złza szt.
  • 535,80 złza szt.
Transceiver światłowodowy, SFP, 1000Mbps, 1310nm, 1310nm, Siemens
  • Maksymalna szybkość transmisji danych1000Mbps
  • Kształt złączaKwadrat
  • Liczba styków1
  • Typ złączaSFP
  • Szczytowa długość fali nadajnika1310nm
Podobne produkty w kategorii Nadajniki/Odbiorniki światłowodowe
  • 270,96 złza szt.
  • 1 377,78 złza szt.
Transceiver światłowodowy, SFP, 1000Mbps, 1310nm, 1310nm, Siemens
  • Maksymalna szybkość transmisji danych1000Mbps
  • Kształt złączaKwadrat
  • Liczba styków1
  • Typ złączaSFP
  • Szczytowa długość fali nadajnika1310nm
Podobne produkty w kategorii Nadajniki/Odbiorniki światłowodowe
  • 115,00 złza szt.
Przełącznik naścienny, czerwona 250V Siemens
  • Napięcie znamionowe250V
  • Barwa światła wyjściowegoCzerwony
Podobne produkty w kategorii Wskaźniki
  • 160,23 złza szt.
Ostatnio wyszukiwane
FAQ
W czym możemy pomóc?
Kontakt z Działem Obsługi Klienta:
22 223 11 11