Siemens

Wyświetlacze i optoelektronika

Wyświetlono 1 - 20 z 34 produktów
Porównaj wybrane produkty 0/8
Wyświetl jako:
Cena
(netto / bez podatku VAT)
Opis
Informacje o produkcie
Nowość
  • 126,04 złza opak. z 5 szt.
LED, Zielony, Siemens, Sentron
  • Kolory diod LEDZielony
  • Liczba diod LED1
  • SeriaSentron
Podobne produkty w kategorii Diody LED
Nowość
  • 126,04 złza opak. z 5 szt.
LED, niebieska, Siemens, Sentron
  • Kolory diod LEDNiebieski
  • Liczba diod LED1
  • SeriaSentron
Podobne produkty w kategorii Diody LED
Nowość
  • 483,96 złza szt.
Moduł LED prostokątny 5 W 100 → 240 V. 8MR2200-1A Siemens
  • KształtProstokąt
  • Maksymalne zużycie energii5 W
  • Napięcie zasilania100 → 240 V.
  • SeriaSivacon
Podobne produkty w kategorii Moduły źródła światła
Nowość
  • 428,46 złza szt.
Moduł LED prostokątny 5 W 100 → 240 8MR2200-1B Siemens
  • KształtProstokąt
  • Maksymalne zużycie energii5 W
  • Napięcie zasilania100 → 240
  • SeriaSivacon
Podobne produkty w kategorii Moduły źródła światła
  • 122,19 złza szt.
  • 270,40 złza szt.
Nowość
  • 17,01 złza szt.
Kontrolka 16mm, zielona 3SB2 Siemens IP65
  • Barwa światła wyjściowegoZielony
  • Rozmiar otworu montażowego16mm
  • Wielkość lampy19 mm
  • Klasa IPIP65
  • Seria3SB2
Podobne produkty w kategorii Wskaźniki
  • 1 648,92 złza szt.
Wyświetlacz diodowy LED 7-segmentowy 4-znakowy, Czerwony Siemens
  • Typ wyświetlaczaLED
  • Liczba znaków4
  • Kolory diod LEDCzerwony
  • Liczba segmentów7
  • Typ montażuMontaż na panelu
Podobne produkty w kategorii Wyświetlacze LED
  • 149,18 złza szt.
  • 1 429,59 złza szt.
Transceiver światłowodowy, SFP, 1000Mbps, 1310nm, 1310nm, Siemens
  • Maksymalna szybkość transmisji danych1000Mbps
  • Kształt złączaKwadrat
  • Liczba styków1
  • Typ złączaSFP
  • Szczytowa długość fali nadajnika1310nm
Podobne produkty w kategorii Nadajniki/Odbiorniki światłowodowe
Nowość
  • 126,04 złza opak. z 5 szt.
LED, czerwona, Siemens, Sentron
  • Kolory diod LEDCzerwony
  • Liczba diod LED1
  • SeriaSentron
Podobne produkty w kategorii Diody LED
  • 199,80 złza szt.
  • 114,55 złza opak. z 5 szt.
  • 305,92 złza szt.
  • 122,19 złza szt.
  • 249,08 złza szt.
  • 486,45 złza szt.
Transceiver światłowodowy, SFP, 1000Mbps, 1310nm, 1310nm, Siemens
  • Maksymalna szybkość transmisji danych1000Mbps
  • Kształt złączaKwadrat
  • Liczba styków1
  • Typ złączaSFP
  • Szczytowa długość fali nadajnika1310nm
Podobne produkty w kategorii Nadajniki/Odbiorniki światłowodowe
  • 120,41 złza szt.
Przełącznik naścienny, czerwona 250V Siemens
  • Napięcie znamionowe250V
  • Barwa światła wyjściowegoCzerwony
Podobne produkty w kategorii Wskaźniki
  • 191,36 złza szt.
  • 718,10 złza szt.
Transceiver światłowodowy, LC, 1x 100Mbps, 1310nm, Siemens
  • Maksymalna szybkość transmisji danych1x 100Mbps
  • Kształt złączaKwadrat
  • Typ złączaLC
  • Szczytowa długość fali nadajnika1310nm
  • Typ opakowaniaSFP
Podobne produkty w kategorii Nadajniki/Odbiorniki światłowodowe
Ostatnio wyszukiwane
FAQ
W czym możemy pomóc?
Kontakt z Działem Obsługi Klienta:
22 223 11 11