Tempo

Technika pomiarów sieciowych

Wyświetlono 1 - 20 z 75 produktów
Porównaj wybrane produkty 0/8
Wyświetl jako:
Cena
(netto / bez podatku VAT)
Opis
Informacje o produkcie
  • 1 780,34 złza szt.
Tester kabli sieciowych Tempo Tester kabli Koaksjalne, STP, UTP NC-500
  • Rodzaj urządzeniaTester kabli
  • Typ złączaKoaksjalne, STP, UTP
  • Sygnał dźwiękowyTak
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Testery sieci
  • 1 066,41 złza szt.
Generator tonu 9 V Akumulator Tempo 1100Hz
  • Numer modelu200FP
  • Częstotliwość tonu1100Hz
  • Liczba tonów2
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Generatory tonu
  • 658,17 złza szt.
Tester kabli sieciowych Tempo Tester kabli Koaksjalne, STP, UTP NC-100
  • Rodzaj urządzeniaTester kabli
  • Typ złączaKoaksjalne, STP, UTP
  • Sygnał dźwiękowyTak
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Testery sieci
  • 378,45 złza szt.
Generator tonu 9 V Akumulator Tempo 1200Hz
  • Częstotliwość tonu1200Hz
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Generatory tonu
  • Nr art. RS
    268-357
  • Producent
    Tempo
  • Nr części producenta
    PTS100/200 BT
  • 576,59 złza szt.
Generator tonu AA Akumulator Tempo 960Hz
  • Numer modelu701K-G
  • Częstotliwość tonu960Hz
  • Liczba tonów2
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ bateriiAA
Podobne produkty w kategorii Generatory tonu
  • 415,31 złza szt.
Generator tonu 9 V Akumulator Tempo 1004Hz
  • Numer modeluPTS100/200
  • Częstotliwość tonu1004Hz
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Generatory tonu
  • Nr art. RS
    331-5226
  • Producent
    Tempo
  • Nr części producenta
    PTS100/200 RJ11
  • 975,38 złza szt.
Generator tonu 9 V Akumulator Tempo 1100Hz
  • Numer modelu200EP
  • Częstotliwość tonu1100Hz
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Generatory tonu
  • 976,41 złza szt.
Generator tonu 9 V Akumulator Tempo 900Hz
  • Numer modeluAT8K
  • Częstotliwość tonu900Hz
  • Źródło zasilaniaAkumulator
  • Typ baterii9 V
Podobne produkty w kategorii Generatory tonu
  • 520,65 złza szt.
Tester linii telefonicznej, Niewielki DSP, Akumulator, 9 V
  • Manufacturer k.i.m.Tempo
  • Sprawdzanie polaryzacjiTak
  • Numer modelu pNiewielki DSP
  • WstrzymywanieTak
  • GłośnomówiącyTak
Podobne produkty w kategorii Testery linii telefonicznej
  • 2 048,13 złza szt.
  • 12 610,13 złza szt.
Urządzenia światłowodowe do testów Tempo 1310 nm, 1550 nm, 1625 nm Zestaw testowy złącza światłowodowego
  • Typ kablaJednomodowy
  • Rodzaj urządzeniaZestaw testowy złącza światłowodowego
  • Typ złączaSC
  • Długości fal1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • Rozdzielczość0,01 dB
Podobne produkty w kategorii Lokalizatory uszkodzeń kabli światłowodowych
  • 17 508,20 złza szt.
Lokalizator uszkodzeń kabli światłowodowych Tempo 1310 nm, 1550 nm Optyczny reflektometr domeny czasowej
  • Typ kablaJednomodowy
  • Rodzaj urządzeniaOptyczny reflektometr domeny czasowej
  • Typ złączaAPC, SC
  • Długości fal1310 nm, 1550 nm
Podobne produkty w kategorii Lokalizatory uszkodzeń kabli światłowodowych
  • Nr art. RS
    232-5309
  • Producent
    Tempo
  • Nr części producenta
    930XC-20C (SC/APC)
  • 26 065,80 złza szt.
Lokalizator uszkodzeń kabli światłowodowych Tempo 1310 nm, 1550 nm, 1625 nm Optyczny reflektometr domeny czasowej
  • Typ kablaJednomodowy
  • Rodzaj urządzeniaOptyczny reflektometr domeny czasowej
  • Typ złączaAPC, SC
  • Długości fal1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
Podobne produkty w kategorii Lokalizatory uszkodzeń kabli światłowodowych
  • Nr art. RS
    232-5310
  • Producent
    Tempo
  • Nr części producenta
    930XC-30F (SC/APC)
  • 1 276,43 złza szt.
Urządzenia światłowodowe do testów Tempo 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm Światłowodowy miernik mocy
  • Typ kablaJednomodowy i wielomodowy
  • Rodzaj urządzeniaŚwiatłowodowy miernik mocy
  • Długości fal1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • Rozdzielczość0,01 dB
Podobne produkty w kategorii Lokalizatory uszkodzeń kabli światłowodowych
Nowość
  • 559,52 złza szt.
  • 14 191,61 złza szt.
Urządzenia światłowodowe do testów Tempo 1310 nm, 1550 nm, 1650 nm Zestaw testowy złącza światłowodowego
  • Typ kablaJednomodowy
  • Rodzaj urządzeniaZestaw testowy złącza światłowodowego
  • Typ złączaSC
  • Długości fal1310 nm, 1550 nm, 1650 nm
  • Rozdzielczość0,01 dB
Podobne produkty w kategorii Lokalizatory uszkodzeń kabli światłowodowych
  • 4 835,48 złza szt.
AIRSCOUT GIGACHECK WIFI TESTER
  • Obsługiwane sieci802.11a/b/g/n/ac
  • Standardy połączeńWEP, WPA, WPA2
  • Funkcja testuPrędkość internetu
Podobne produkty w kategorii Testery Wi-Fi
  • 2 098,08 złza szt.
Urządzenia światłowodowe do testów Tempo 850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm Światłowodowy miernik mocy
  • Typ kablaJednomodowy i wielomodowy
  • Rodzaj urządzeniaŚwiatłowodowy miernik mocy
  • Typ złączaSC
  • Długości fal850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
  • Rozdzielczość0,01 dB
Podobne produkty w kategorii Lokalizatory uszkodzeń kabli światłowodowych
Nowość
  • 918,46 złza szt.
Nowość
  • 559,52 złza szt.
Ostatnio wyszukiwane
FAQ
W czym możemy pomóc?
Kontakt z Działem Obsługi Klienta:
22 223 11 11